Strona główna1 » Wysyłka i zwroty
Producenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Bestsellery
Kontakt
  • Raj-Pol Medical Jacek Chludziński
    NIP: 521-028-45-55
  • E-mail:sklep@dobrerajstopy.com
  • Telefon+ 48 22 663 63 75
    +48 602 64 62 65
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - czwartek 8.30 - 16.00 piątek 8.30 - 13.00

Wysyłka i zwroty

Wysyłki i zwroty

Informacje Ogólne

Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A., lub Firmy kurierskiej POCZTEX Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 2 do 5 dni roboczych. Paczki wysyłamy za pobraniem lub po zaksięgowaniu wpłaty na nasz rachunek bankowy. Nabywca płaci należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki.

Przesyłka pocztowa

Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską to 1-3 dni. Doręczyciel przynosi przesyłkę pod wskazany adres w godzinach od 8-20, nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. W przypadku braku odbiorcy w mieszkaniu pozostawia awizo i zamawiany towar można odebrać na poczcie w ciągu 14 dni roboczych.
Listem poleconym możemy wysłać maksymalnie 5 sztuk rajstop (podkolanówek skarpetek).
Więcej niż 5 sztuk rajstop (podkolanówek skarpetek) wysyłamy paczką.

Jeżeli nie otrzymasz paczki ani awizo w ciągu 7 dni prosimy o kontakt z Urzędem Pocztowym, czasami zdarza się, że awizo zaginie lub doręczyciel nie ma możliwości zostawienia awizo (np. domofon na klatce schodowej). Do odebrania przesyłki nie jest niezbędne awizo ani numer przesyłki, wystarczy dowód osobisty. Nie mamy możliwości monitorowania drogi przesyłek pocztowych, a ustną informację na poczcie może uzyskać tylko adresat. Zaginięcie paczki zdarza się niezwykle rzadko. Jeżeli przesyłki dla Państwa nie ma do odebrania w Urzędzie Pocztowym po 7 dniach roboczych od nadania, należy skontaktować się z nami pod adresem Administratora sklepu

Koszt wysyłki

Poczta Polska
List polecony ekonomiczny 15,00zł (do 5-ciu sztuk)
Paczka ekonomiczna 17,00zł (po wpłaceniu należności za towar).
Koszt paczki z pobraniem 26,00 zł.


Firma kurierska POCZTEX
Kurier 12,30zł (po wpłaceniu należności za towar)
Kurier 16,00 zł - pobranie

Opłaty te są niezależne od wagi i wielkości paczki
.

Zwroty

Gwarantujemy zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny zwrotu, w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania. Przyjęcie towaru następuje pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych razem z oryginalnym pudełkiem, ometkowaniem oraz dowodem sprzedaży. Prosimy także podać numer konta bankowego, by ograniczyć koszty związane z przesłaniem pieniędzy. W przypadku, gdy powyższe warunki nie zostaną spełnione, zwrot towaru nie będzie rozpatrywany. Koszty przesyłki towaru zwracanego pokrywa klient. Na Państwa konto zostanie zwrócona równowartość odesłanego towaru, pomniejszona o koszty przesyłki. W przypadku, gdy pieniądze mają być dostarczone przekazem pocztowym, od zwróconej kwoty odjęte zostaną koszty tego przekazu. Koszty przesyłek związanych ze zwrotem lub wymianą towarów z winy sklepu, pokrywa sklep.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Wymiana

Gwarantujemy wymianę zakupionego towaru w naszym sklepie w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania. Aby dokonać wymiany, należy złożyć nowe zamówienie na towar właściwy, a w miejscu UWAGI, wpisać adnotację, że jest to wymiana towaru już otrzymanego przez klienta (podać nr zamówienia i przyczynę wymiany). Otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zamówienia, wraz z wyliczonymi różnicami w cenach. Realizacja wymiany, nastąpi pod warunkiem zwrotu otrzymanego towaru i uregulowania powstałych różnic w cenach.

Razem z odsyłaną bielizną należy wysłać nam otrzymany rachunek, wyraźnie oznaczyć go informacją "WYMIANA" i podać numer nowego złożonego zamówienia na wybrany przez Państwa rozmiar/kolor.

Reklamacje

Bielizna odsyłana ze względu na uszkodzenia/wady fabryczne po terminie 10 dni od daty zakupu, będzie przekazywana do rzeczoznawcy tylko pod warunkiem dołączenia oryginalnego rachunku. W przypadku reklamacji prosimy o podanie krótkiego opisu wady oraz adres na który mamy odesłać towar. Nie możemy uznać reklamacji produktów z wyciętymi wszywkami. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.

Za przesyłki, które dotrą do nas uszkodzone pomniejszamy zwrot pieniędzy procentowo do zniszczenia zawartości przesyłki. Bielizna, której zwrot/reklamacja/wymiana nie zostanie uznana (odesłana po wymaganym terminie, nie zawierająca rachunku bądź pisma reklamacyjnego, bez metek lub pudełka, zabrudzona), będzie odesłana na koszt klienta.


Przejdź do strony głównej