Strona główna1 » Regulamin
Producenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Bestsellery
Kontakt
  • Raj-Pol Medical Jacek Chludziński
    NIP: 521-028-45-55
  • E-mail:sklep@dobrerajstopy.com
  • Telefon+ 48 22 663 63 75
    +48 602 64 62 65
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - czwartek 8.30 - 16.00 piątek 8.30 - 13.00

Regulamin

Regulamin http://www.dobrerajstopy.com  Hurtownia Rajstop RAJ-POL

1. Informacje ogólne

    * Właścicielem sklepu internetowego „Dobre Rajstopy Hurtownia” (zwanego dalej Sklepem) działającego pod adresem http://www.dobrerajstopy.com  jest firma RAJ-POL Medical Jacek Chludziński

Właściciel Sklepu 
RAJ-POL  Medical Jacek Chludziński
NiP 521-028-45-55

Dane adresowe
ul. Konarskiego 1
01-355 Warszawa
 
   * Firma Raj-Pol jest właścicielem wszystkich zdjęć umieszczonych na stronie i jakiekolwek ich kopiowanie lub wykorzystywanie bez wiedzy i zgody firmy Raj-Pol jest ZABRONIONE.

    * Realizujemy zamówienia wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wszystkie ceny towarów dostępnych w sklepie są wyrażone w polskich złotych i są cenami brutto zawierającymi podatek VAT. Na zakupione towary wystawiane są: paragon  lub faktura VAT.
    * Sprzedaż artykułów w Sklepie odbywa się poprzez realizowanie zamówień składanych drogą elektroniczną lub telefonicznie. Oferta zawarta na stronach Sklepu stanowi propozycję zawarcia umowy między Sklepem a klientem.
    * Każdy klient Sklepu przed złożeniem zamówienia zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu. 
    *  Złożenie zamówienia jest równoznaczne w wyrażeniem zgody na zawarcie umowy.
    * Sklep zastrzega sobie prawo do bieżących zmian w swojej ofercie (aktualizacje, wycofanie produktów, zmiany opisów produktów).

 

      2. Zamówienia.

    * Aby korzystać z usług Sklepu, trzeba założyć własne konto w naszym Sklepie. W celu założenia konta, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Użytkownik zarejestrowany, może logować się do systemu obsługującego Sklep w celu składania zamówień. Po każdym złożonym zamówieniu, wysyłana jest do klienta wiadomość e-mail informująca o treści zamówienia, wybranym sposobie płatności, kosztach oraz danych Operatora Sklepu.
    * Sklep zastrzega sobie możliwość kontaktu telefonicznego bądź za pomocą poczty elektronicznej z klientem w celu potwierdzenia zamówienia lub danych.
    * Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Operatora Sklepu, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 144, poz. 1204).
    * Każdemu użytkownikowi Sklepu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.
    * W celu zaprzestania przetwarzania danych, klient jest zobowiązany do przesłania drogą elektroniczną prośby o usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych.
    * Operator Sklepu - firma RAJ-POL Medical zobowiązuje się do ochrony danych osobowych.
    * Regulamin Sklepu zabrania dostarczania przez użytkowników treści o charakterze bezprawnym.
    * Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.

      3. Realizacja zamówień

    * Zamówienia drogą elektroniczną można składać 24h na dobę każdego dnia, a w przypadku zamówienia telefonicznego w godzinach od 09.00 do 15.30 w dni robocze. Są one realizowane pod warunkiem, że zamawiane produkty są dostępne w magazynie. W przypadku braków magazynowych, klient jest informowany o tym w kolejnym etapie podczas realizacji zamówienia.
    * Dostawy realizujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub  firmy kurierskiej POCZTEX.
    * Dostawy poza teren Rzeczpospolitej Polskiej realizujemy przy pomocy Poczty Polskiej po osobnym uzgodnieniu opłaty za przesyłkę
    * W przypadku wysyłki Pocztą Polską :
       - List polecony - zawartość maksymalnie 5 produktów
       - Paczka pocztowa - dowolna ilość produktów
       - POCZTEX - dowolna ilość produktów
    * Czas realizacji rozpoczyna się w chwili wpływu środków na nasze konto ( nie dotyczy przesyłek za pobraniem ). Na czas realizacji zamówienia składa się realizacja zamówienia przez obsługę sklepu ( od 1 do 2 dni roboczych ), oraz czas dostarczenia przesyłki wybranym przez Państwa środkiem transportu dostępnym w naszej ofercie.
    * W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

      4. Płatności

    * Klient, który wybrał opcję płatności przelewem jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 14 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu Sklepu. Przesyłki opłacone przelewem są realizowane po odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym Sklepu online.
    * Istnieje możliwość płatności przy odbiorze. Przesyłka do klienta, który wybrał taki sposób płatności, wysyłana jest bezpośrednio po jej skompletowaniu. 
    * Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

      Płatności przelewem dokonuje się na konto firmy Raj-Pol Medical Jacek Chludziński
 
Bank nr konta IBAN : PL 61 1240 6029 1111 0000 4793 3710
PKO S.A O/W-wa 
Symbol  "PL" Tylko dla przelewów spoza granic Polski

5.Zwroty i reklamacje

 
    * Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów…”, klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupy bez podania przyczyny.
    * Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi klient.
    * Pieniądze za zwrócony towar są przelewane na konto bankowe klienta lub zwracane w innej formie uzgodnionej z klientem.
    * Klient ma także prawo do wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu. Przesyłka na wymianę powinna zawierać fakturę lub paragon , oraz pisemną, dokładną informację na jaki towar ma nastąpić wymiana . Towar wymieniany nie może być uszkodzony ani ani nosić znamion używania.
    * Koszt odesłania i wysłania wymienianego towaru ponosi klient.
    * Przesyłka ze zwracanym towarem powinna być zatytułowana ZWROT, zaś przesyłka z wymienianym towarem powinna być zatytułowana WYMIANA.
    * Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt drogą telefoniczną , za pomocą faxu, bądź drogą elektroniczną poprzez wiadomość e-mail w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
    * Koszt odesłania i wysłania towaru uszkodzonego ponosi Sklep.
    * Wymieniana lub zwracana przesyłka powinna zawierać fakturę lub paragon fiskalny oraz pisemne oświadczenie o rezygnacji z zakupu. Towar zwracany bez podania przyczyny nie może być uszkodzony, otwierany ani używany.
    * Podstawę do wszelkich reklamacji, zwrotów i wymian stanowi dowód zakupu produktów – paragon,  lub faktura VAT. Produkty te prosimy przesyłać na adres :

Raj-Pol Medical Jacek Chludziński
ul. St. Konarskiego 1
01-355 Warszawa
    *Termin rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni od momentu otrzymania prze firmę Raj-Pol Medical Jacek Chludziński reklamowanego produktu
Przejdź do strony głównej